به وب سایت شرکت صبا پولاد لیدوما خوش آمدید.                                                                                                                            لطفاً زبان مورد نظرتان را انتخاب نمایید:

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

ارائه خدمات VAL (Value Added Logistics)

 گاهی نیاز است که کالا هایی بصورت قطعات منفصل و یا نیمه آماده و یا حتی آماده در مراکز مهم تجاری نگهداری گردد و برای هر مشتری در هر کشور بصورت خاص آن مشتری، اماده و لیبل و کاتالوگ مناسب تهیه و نصب و بسته بندی گردیده و کالا با سرعت صادر و ارسال گردد.

 در این موارد گمرک از ترخیص گمرکی کالا تا رفع مشکل جلوگیری و ممانعت به عمل می آورد.

 در مواقعی نیز در اثر یک اشتباه و سوء تفاهم بین خریدار و فروشنده کالای ارسالی فروشنده دچار مشکل بسته بندی، لیبل، کاتالوگ، نرم افزار و اصلاح اندازه کالا و یا تعمییر و تغییراتی در خود کالا می باشد.

 گاهی به دلائل مختلف کالای وارداتی و صادراتی، نیاز به اعمال اصلاحاتی جهت مطابقت با قوانین و مقررات و استاندارد های ضروری دارد و یا به دلایلی بسته بندی کالا آسیب دیده است یادرمواردی، لیبل و برچسب منصوبه بر کالا ها باید اصلاح شود.

 کارگزاری گمرکی صبا پولاد یکی از ارائه کنندگان با سابقه و با تجربه خدمات VAL  در ایران می باشد و برای ارائه این سرویس در خدمت شما مشتریان گرامی میباشد.